5 marca 2017 roku otrzymaliśmy w auli UAM w Poznaniu szczególne wyróżnienie: nasza firma otrzymała tytuł HIT 2016 za walory smakowe i jakościowe śledzi opiekanych, śledzi w sosach śmietanowych oraz krewetek w sosach.

Dla naszych delikatesowych produktów ze śledzi mamy tylko jedno imię: Marisco. Pod marką Marisco firma ZMK Delikates oferuje Państwu produkty ze śledzi i matjasów zróżnicowanych smakowo i w najwyższej jakości. Międzynarodowe i tradycyjne receptury są regularnie wzbogacane o aktualnie istniejące trendy. Produkty są przeznaczone do bezpośredniego spożycia, są świeżo przetwarzane i nie zawierają ości. Większość wyrobów posiada certyfikat Marine Stewardship Council (MSC), czym firma ZMK Delikates wspiera zrównoważone rybołówstwo.
Zdrowe i smaczne produkty - efektownie opakowane oraz ręczne przygotowane - dostosowały markę Marisco do aktualnie obowiązujących trendów i nawyków żywieniowych. Dobra jakość za rozsądną cenę sprawia, że produkty Marisco są doceniane przez naszych klientów.

Każdego roku podczas imprezy ‘Gwiazdka na Rynku’ wraz z firmą Wernsing Feinkost GmbH wspieramy Stowarzyszenie "Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski" z Ostrowa Wielkopolskiego.